В Департаменті містобудування та архітектури КМДА анонсували реструктуризацію у відомстві: будівельні паспорти будуть готуватись у окремому секторі Департаменту містобудування та архітектури, повідомляє Юрій Тацій, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА та начальник управління адміністративних послуг, передає budport.

«Проводимо невелику реструктуризацію, щоб покращити ефективність роботи органу. Зміниться наступне: Управління адміністративних послуг буде ліквідоване, а натомість з’явиться управління, в якому буде два відділи. Один з них спеціалізуватиметься на обробці документів та підготовці містобудівних умов та обмежень, другий – на опрацюванні документації із землеустрою. А за підготовку будівельних паспортів буде відповідати окремо створений сектор»,- написав чиновник.

Навіщо необхідна така реструктуризація?

Будь-який документ, що випускає Департамент, готується великою кількістю фахівців, кожен з яких відповідальний за свій напрям, розповів Тацій. Будівельні паспорти на 80% створені архітекторами. Новий сектор буде знаходитись саме у вертикалі спеціалістів-архітекторів.

Департаменту це дозволить розподілити навантаження та оптимізувати роботу. А для киян такі зміни лише покращать якість відпрацювання документів. Крім цього, Департамент згідно з останніми змінами до законодавства, починає працювати у Державній електронній системі у сфері будівництва, що додатково спростить доступ до містобудівної документації, переконані у КМДА.

Разом з тим, зміни, які відбудуться у Департаменті та в тому числі і в законодавстві, ніяк не вплинуть на процес подачі заявок на отримання вихідних даних. Їх так само необхідно подавати через Центри надання адміністративних послуг доти, доки законодавчо не врегулюється питання отримання адміністративних послуг через ЄДЕССБ, говорить Юрій Тацій

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.