Протистояння забудовника – банка «Аркада» – та міської столичної влади продовжується.

Як ми вже повідомляли, минулої п’ятниці сотні інвесторів «Аркади», які через згаданий конфлікт не можуть отримати своє житло, вийшли на безстрокову акцію протесту та перекрили «Хрещатик», намагаючись звернути увагу влади до своєї проблеми.

Мер Києва Віталій Кличко виступив з заявою, в якій всю відповідальність поклав на забудовника. На думку мера, через несумлінного забудовника «Аркада-будівництво» люди не можуть дочекатись зведення житла, за яке вони заплатили.

На думку мера, правоохоронці повинні негайно втрутитися у ситуацію.

«Сьогодні інвестори забудовника «Аркада-будівництво» пікетують банк «Аркада», Офіс президента, Кабмін, зараз прийшли і під КМДА. Люди вимагають, щоб забудовник виконав свої зобов’язання», — сказав він.

За словами Кличка, в столиці виникає чимало скандалів навколо об’єктів незавершеного житлового будівництва. Останнім часом багато скарг надходить через невиконання забудовником «Аркада-будівництво» зобов’язань за укладеними інвестиційними угодами.

Мерія неодноразово намагалася допомогти вирішити проблему, нагадав Кличко. Тільки в травні відбулося три зустрічі за участю представників міської влади, інвесторів, забудовника та банку «Аркада». За результатами зустрічей міська влада підтвердила свою готовність — в межах своїх повноважень — сприяти відновленню будівництва.

«Але, зазначу, що забудовник не виконав взятих зобов’язань перед громадськістю і не скорегував проект забудови житлового комплексу «Патріотика на озерах». І не представив його на обговорення Містобудівної ради. А це було основною умовою для продовження будівництва», — сказав Віталій Кличко.

Також мер наголосив, що забудовнику «нічого не заважає» виконати зобов’язання перед іншими інвесторами — житлових комплексів «Евріка» на проспекті Глушкова та «Патріотика».

«І місто, як завжди в таких ситуаціях, буде відстоювати інтереси киян, а не забудовника. Я звертаюся до правоохоронних органів негайно втрутитися в ситуацію і дати правову оцінку діям недобросовісного забудовника», — заявив Віталій Кличко.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.