Держархбудінспекція інформує, що останнім часом зустрічаються непоодинокі випадки шахрайства у зв’язку із виключенням з повноважень ДАБІ функції ліцензування будівельної діяльності, повідомляє budport.

Так, невідомі особи пропонують суб’єктам містобудування за певну фінансову винагороду «вирішення» питань щодо внесення у ліцензійний реєстр інформації про безстроковість ліцензії.

Наголошуємо, що з моменту коли перестала працювати Держархбудінспекція Кабінетом Міністрів України не визначено державний орган, уповноважений на здійснення ліцензування господарської діяльності з будівництва. Таким чином, відповідно до законодавства у сфері ліцензування, жодний державний орган не наділений функціями щодо формування та ведення ліцензійного реєстру.

Отже, всі пропозиції швидкого «вирішення» питань є звичайним шахрайством та спробою певних осіб нажитися у перехідний для будівельної галузі період.

Тож закликаємо ліцензіатів бути обережними та пильними, не піддаватися на провокації, а у разі надходження сумнівних пропозицій негайно повідомляти про такі випадки шахрайства Національну поліцію України, звернулись чиновники до представників будівельної галузі.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.