Кабінет міністрів на засіданні в середу, 27 травня, прийняв рішення, згідно з яким для отримання реєстрації місця проживання в іпотечному житлі необхідно буде надати дозвіл іпотекодержателя. Про це міністр юстиції Денис Малюська повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Зареєструвати місце проживання в іпотечної нерухомості стане трохи складніше — потрібно буде дозвіл іпотекодержателя (або ж довірителя — для довірчої власності). Постанова про це затвердив Кабмін на сьогоднішньому засіданні. Це спростить звернення стягнення на іпотечну нерухомість», – повідомив Малюська.

Крім того, з метою перевірки права власності особи, яка подала заяву для реєстрації місця проживання, на відповідне житло, а також перевірки знаходження такого житла в іпотеці або в довірчій власності передбачається обов’язок працівника органу реєстрації використовувати відомості Державного реєстру прав на нерухоме майно шляхом безпосереднього доступу до нього. Нагадаємо, раніше банки стикалися з неможливістю виселити неплатників з іпотечного житла, якщо в ньому були прописані неповнолітні діти.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.