Перше місце за обсягом інвестицій в сектор комерційної нерухомості в 1 половині 2020 року зайняв Токіо в Японії, де обсяг угод по прямого інвестування в комерційну нерухомість розміром понад $ 5 млн склав $ 15 млрд. Про це свідчать дані JLL.

ТОП-10 міст світу за обсягом інвестицій в комерційну нерухомість

1. Токіо: $ 159 млрд,

2. Нью-Йорк: $ 10,9 млрд,

3. Париж: $ 8,3 млрд,

4. Лос-Анджелес: $ 7,1 млрд,

5. Шанхай: $ 5,9 млрд,

6. Лондон: $ 5,7 млрд,

7. Чикаго: $ 3,9 млрд,

8. Франкфурт: $ 2,5 млрд,

9. Сінгапур: $ 2,1 млрд,

10. Сідней: $ 1,8 млрд.

«Зараз світ перебуває в розпалі глибокої, але, як хочеться сподіватися, нетривалої рецесії. Вона поширюється на всі сектори нерухомості. Процес прийняття рішень займає більше часу через широко поширені збої та невизначеність», – йдеться в релізі JLL.

На тлі повсюдних локдаунів в другому кварталі прямі інвестиції в світову комерційну нерухомість впали на 55% до $ 107 млрд в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зниження обсягів інвестицій в першому півріччі 2020 року склало 29%.

Постійні обмеження поїздок привели до того, що ринки з великим об’ємом внутрішнього капіталу і більш високою прозорістю виявилися більш стійкими. У міру збереження невизначеності інвестори застосовують захисні стратегії, диверсифікують портфелі і звертають увагу на критично важливі з точки зору операційної діяльності сектори, такі як промислова нерухомість, багатоквартирні житлові комплекси, дата-центри та інші альтернативні активи.

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.