Станом на початок грудня тільки дві з 40 сімей, які залишилися без даху на головою після вибуху в багатоповерхівці на Позняках в Києві, отримали фінансову допомогу від міста на облаштування нових квартир.

Про це в Facebook повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає budport.

Так, за даними градоначальника, допомога на облаштування виплачуються тільки після того, як люди оформляють право власності на нове житло і відмовляються від старого в зруйнованому будинку. Квартири ж надає Офіс Президента.

«Двом сім’ям, які отримали житло, місто вже виплатив фінансову допомогу на його ремонт і облаштування. Ще одна постраждала отримала документи на право власності та до кінця року отримає кошти від міста. Шість сімей, які вже мають документи на житло, – в процесі отримання фінансової допомоги. Сім сімей завершують оформлення документів на право власності. І після цього також отримають фінансову допомогу від міста», – повідомив Кличко.

За його словами, кошти вже виділили з бюджету столиці для допомоги всім постраждалим жителям. І ці гроші будуть видавати сім’ям після отримання документів на право власності на житло та в наступному році.

«Відразу після трагедії місто вже виплатив матеріальну допомогу жителям від 50 до 100 тисяч гривень. Крім того, фонд Майбутній Київ виділив їм по 2,5 тисячі гривень на відновлення втрачених документів», – написав мер.

Нагадаємо, вибух в десятиповерховому житловому будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, стався 21 червня. В результаті вибуху без житла залишилися 125 киян, жителі 40 квартир в одній із секцій багатоповерхівки. Жертвами вибуху стали п’ятеро людей.

 

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.