Україна і Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) уклали угоду про позику в розмірі $ 100 млн для реалізації проекту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення і відродження».

Підписи під документом поставили віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та регіональний керівник МБРР у справах країн Східної Європи Бахер Ель-Хіфнаві, повідомляє прес-служба Мінреінтеграціі, передає budport.

«Кредит надається на 27 років під 0,25% річних, перші 12 років – пільгові. Найближчим часом буде підписано угоду між Мінфіном і Мінреінтеграціі по використанню цих грошей», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що проект «Східна Україна: возз’єднання, відновлення і відродження» (3В) передбачає проведення капітального ремонту близько 183 км доріг у Луганській області та залучення інвестицій для відновлення сільського господарства через реалізацію окремих субпроектів, спрямованих на ліквідацію наслідків збройної агресії РФ для галузі на території Луганської області, підконтрольної уряду України.

«У центрі цього проекту, як і в майбутньої Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей, – люди. Створення комфортних умов для громадян, створення робочих місць – це пріоритети», – підкреслив Резніков.

Він додав, що раніше урядовий Комітет розглянув і рекомендував винести на розгляд уряду концепцію майбутньої Стратегії економічного розвитку.

Віце-прем’єр також нагадав про ще один проект в Луганській області – будівництво залізничної лінії, яка з’єднає ділянку Лантратівка – Кондрашевська-Нова із залізничною мережею решти України.

«Ми намагаємося максимально комплексно підходити до вирішення питань областей. Зараз мова йде про підконтрольні уряду території Донецької та Луганської областей, але після деокупацію сили будуть зосереджені на розвитку поки окупованих територій Донецької та Луганської областей України», – додав Резніков.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.