В рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено недобудови, які стояли на території близько 10 років – з часу попередніх незаконних спроб використати ділянки для будівництва. Девелопер планує облаштувати на місці знесених конструкцій сквер, повідомляє propertytimes.

Протягом червня-липня девелопер спільно з дослідницькою компанією Ю.С.С. провів соціологічні дослідження в районі, що межує з ділянкою. Опитування проводилося в форматі онлайн-голосування та особистих інтерв’ю. Загалом почули думку 1000 мешканців або користувачами території.

Відтак, 60% респондентів вважають, що територія потребує благоустрою, ліквідації сміттєзвалища та демонтажу недобудови. Серед нагальних потреб – також розширення дороги та освітлення вулиці. Дослідження показало значний запит на громадський простір та місця для відпочинку (55% опитаних), спортивні та дитячі майданчики (54% та 42% відповідно), створення відкритих сходів чи ескалаторів між вулицями Бойчука та Вільшанською (45% респондентів).

Врахувавши побажання мешканців району протягом липня-серпня було проведено роботи з розширення дороги – тепер там дві повноцінні смуги та чисте узбіччя.

Ще одна гостра проблема, на яку вказували мешканці району, — занедбаний будівельний майданчик з недобудованою монолітною конструкцією. До початку робіт з благоустрою він не був огороджений та створював загрозу для перехожих та мешканців району через велику кількість асоціальних громадян. У вересні недобуди повністю демонтували. Однією з вагомих причин демонтажу став незаконний характер конструкцій.

Багаторічний конфлікт із мешканцями району був досить аргументованим, адже незаконність такої будівлі була очевидна, а логічного пояснення ніхто надавати не хотів. Ділянка стояла майже 10 років. Все поросло кущами, самосівом. Будівельні конструкції, пальові поля, тимчасові мережі  замаскувала зелень. Але дощі, ерозія ґрунту та незавершене будівництво підпірних конструкцій не чекало, руйнувало статус-кво.

Зараз планується провести укріплення підпірних конструкцій, обслужити анкерні кріплення, провести для громади дотичних кварталів презентацію скоригованого за результатами досліджень проекту; створити якісний паблік на дотичних територіях, провести благоустрій та підтримувати стан сусідніх територій, і тільки потім почати будівельні роботи.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.