Одна з правок до законопроекту № 4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу передбачала повернення норми про пайовий внесок для забудовників, однак в ході обговорення в залі парламенту вдалося відстояти остаточне скасування пайового внеску з 1 січня 2021 року.

 

Раніше одна з правок до законопроекту № 4100 про внесення змін до Бюджетного кодексу передбачала повернення норми про пайову участь для забудовників, повідомляє budport.

 

Але як розповіла нардеп Олена Шуляк на своїй сторінці в Фейсбук, в ході обговорення в залі парламенту вдалося відстояти остаточне скасування пайового внеску з 1 січня 2021 року. Парламентарій нагадала, що в 2019-му Рада скасувала цю норму, а поточний рік був перехідним.

 

«Я нагадаю всім, хто зважився повернути старі правила назад, що за час існування цієї норми, пайовий внесок став не джерелом поповнення місцевих бюджетів, а джерелом корупції в будівництві», – зазначила нардеп. За її словами, мова йшла про 10% від кошторисної вартості для офісних центрів, готелів і магазинів, а також 4% – для житлової нерухомості.
Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.