Найбільш популярними напрямками виявилися південна частина Тихого океану, Кариби, а також віддалені частини США і Європи, передає  Кореспондент з посиланням на Financial Times.

Багатії масово атакують ріелторів з цього приводу. При цьому продавці нерухомості стверджують, що вартість деяких придатних для самоізоляції островів не перевищує ціни пристойного автомобіля.

«Наприклад, біля узбережжя Фінляндії є об’єкт менше ніж за 100 тисяч євро», – йдеться в статті.

За словами ріелторів, пандемія змусила людей переглянути свої погляди на капіталовкладення.

«Володіти островом довгий час вважалося чимось крутим і бажаним, але часто це була лише ексцентрична мрія. Однак через COVID-19 ця ідея починає здаватися більш практичною, оскільки люди прагнуть знайти для себе особистий простір і зберігати дистанцію», – вважають фахівці.

Одним з лотів, які найбільш найбільш часто переглядаються, як зазначає видання, є острів Маї, на якому розташовано 13 гектарів тропічних садів. Острів коштує кілька мільйонів доларів і позиціонується як ідеальне місце для втечі від інфекції.

Раніше повідомлялося, що в США через активне поширення коронавірусу запити і продажі бункерів стрімко ростуть по всій країні.

 

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.