У п’ятницю, 7-го серпня, в Будинку Уряду за ініціативи Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбудеться зустріч до Дня будівельника представників галузі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Ключовим питанням буде обговорення реформи містобудування та необхідних для її продовження законодавчих змін.

На зустрічі будуть присутні голова профільного комітету з містобудування Андрій Клочко, міністр з розвитку громад і територій Олексій Чернишов, перший заступник міністра цифрової трансформації України Олексій Вискубперший заступник міністра з розвитку громад і територій Василь Лозинський, перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський, голова Державної інспекції містобудування Юрій Васильченко, голова Державної сервісної служби Олексій Башкіров.

Також запрошені члени Асоціації «Кола українських будівельників», зокрема: голова ради Асоціації Юрій Кватерчук, виконавчий директор Асоціації Артур Гузєєв, девелопери Василь Хмельницький, Сергій Пилипенко, Ігор Ніконов, Валерій Кодецький та інші.

Ми вітаємо ліквідацію ДАБІ і плануємо висловити своє бачення реформування, а також почути позицію учасників заходу від влади та бізнесу щодо неприпустимості існування монополій державних органів на проведення перевірок та щодо необхідності вдосконалення механізмів контролю і важливості процесу децентралізації.

Дискусія влади та представників ринку дозволить консолідовано покращити та пришвидшити процес реформування.

Пряма трансляція заходу відбудеться на офіційному YouTube каналі Кабміну, а також на телеканалах Еспресо, Україна 24 та 112.

Початок заходу о 15:00.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.