У консорціумі Smart City Loop і Four Parx оголосили, що позитивний висновок техніко-економічної експертизи дозволяє їм приступити до реалізації проекту будівництва підземної вантажної транспортної системи Гамбурга (Німеччина), повідомляє budportal.

У цьому місяці консорціум приступить до етапу планування.

Зазначено, що Smart City Loop запропонувала побудову підземної тунельної системи для доставки вантажів і вивезення відходів з центру Гамбурга, оскільки міста розвивають свою транспортну інфраструктуру, орієнтуючись, в першу чергу, на завдання пасажирських перевезень і доставку зростаючих обсягів відправлень електронної торгівлі.

Як зазначається, проведена невдовзі техніко-економічна експертиза показала, що запропонована Smart City Loop підземна транспортна система технічно і економічно здійсненна, а її будівництво дозволить скоротити викиди CO2 і в цілому забруднення повітря.

Очікується, що пропонована система потужністю близько 2,7 млн ​​піддонів заощадить місту 540 тисяч рейсів вантажного транспорту, що скоротить викиди вуглекислого газу в атмосферу більш ніж на 10 тисяч тонн.

«У минулому часто стверджувалося, що підземні транспортні системи дуже дорогі і тому недоцільні. Але техніко-економічне обґрунтування для Гамбурга ясно показало, що така система є дуже цікавим рішенням саме з економічної точки зору»,- зазначив керуючий партнер Four Parx Франсиско Дж. Бер.

Відомо, що компанія Four Parx спроектувала спеціалізований логістичний центр в центрі Гамбурга для здійснення доставки «останньої милі» по центральних районах міста. Він створений з урахуванням перспективного будівництва підземної системи Smart City Loop.

На етапі планування проекту консорціум буде проводити підготовку до будівництва, шукати інвесторів і місця для будівництва розподільних центрів в центральних районах Гамбург-Мітте і Альтоне.

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.