Наразі Київміськбуд прийняв в роботу ще 6 об’єктів: ЖК «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», « Lake house », «Twin house», «Urban park». Про це повідомив президент КМБ Ігор Кушнір, передає ресурс 3м2.

«Не думав, що ми зіткнемося з такою великою кількістю перешкод: починаючи від замовників будівництва і закінчуючи причетними державними структурами. Через це час прийняття дещо затягнулося, – написав Кушнір.- На сьогоднішній день здебільшого у комплексів, які приймає КМБ, документи на фінальних стадіях. Крім того, очікуємо позитивного рішення від Київради з питання скасування пайових внесків, що істотно знизить фінансове навантаження. ДАБК почав вводити об’єкти в експлуатацію. Все це — результат не тільки нашої роботи, але і зусиль інвесторів, які відстоюють свої права на житло і не опускають рук. За це їм окрема подяка, їх активна позиція дає свої плоди. В цілому, світло в кінці тунелю з кожним днем ​​стає все виразніше!», — уточнив він.

За словами очільника «Київміськбуду», компанії вдалося налагодити співпрацю з Міністерством оборони, на землях якого повинні будується 3 великих комплекси. Разом з тим, з  ЖК «Art house» ситуація складна.

«Зараз працюємо з Міністерством по частині підписання договорів. Вже підписано основний договір по ЖК «Urban Park», узгоджені з Міністерством умови угоди по ЖК «Оберіг-2». До остаточної передачі об’єктів необхідно виконання кількох технічних моментів, думаю, це не займе багато часу. Розуміючи, що цей процес запущений, ми приймаємо сьогоднішні 6 комплексів. В цілому, я сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться фіналізувати етап передачі і прийняти всі заявлені об’єкти!», — висловив сподівання Ігор Кушнір.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.