ТСК Верховної Ради з розслідування можливих фактів корупції в органах ДАБІ закликала до співпраці ЗМІ, громадські організації та підприємців, які володіють будь-якою інформацією, що може допомогти слідству, пише budportal.

На думку народного депутата, голови тимчасової комісії Андрія Пузійчука для ефективної роботи важливо отримувати інформацію про факти корупції з різних джерел. Стосуватися вона може не лише центрального апарату та територіальних підрозділів ДАБІ, а й уповноважених органів місцевого самоврядування, яким делеговані функції архітектурно-будівельного контролю.

Як зауважила народний депутат Олена Шуляк, нині у складі ТСК не лише народні обранці, а й представники правоохоронних органів. Тому члени слідчої комісії зацікавлені у тому, щоб якнайшвидше зібрати більше інформації про можливі факти корупції у ДАБІ для подальшого розслідування. Звернення стосується не лише журналістів-розслідувачів, а й усіх, хто раніше висвітлював, чи був свідком випадків хабарництва та порушень в інспекції. Інформацію можна надсилати на офіційну е-скриньку ТСК (tsc_dabi@rada.gov.ua), або повідомленням на сторінку комісії у Facebook .

«Ефективна боротьба з корупцією можлива виключно за умов гласності та прозорості. Якщо ми хочемо, щоб наша робота була результативною – слід тісно співпрацювати зі ЗМІ. Тим паче, багато журналістських проектів стосуються розслідувань корупції в держустановах», – наголосила Олена Шуляк.

Народний депутат Іван Юнаков, звернув увагу на те, щоб у своїх зверненнях представники ЗМІ, ГО та підприємці не забували залишати свої контактні дані для зворотнього зв’язку, а також максимально детально описували кожен випадок.

«Якщо ви вказуєте, що в ДАБІ не реагують на ваші звернення – додавайте копії таких звернень (і відповіді на них). Якщо підозрюєте, що дозвільний документ видали неправомірно – вказуйте його номер та видавника, або додайте його копію. Якщо йдеться про досудове розслідування – надавайте інформацію про орган, що проводить досудове розслідування, та, за можливості, номер за яким внесено відомості до ЄРДР», – сказав депутат, зауваживши, що дотримання цих рекомендацій дозволить членам ТСК швидше та ефективніше аналізувати та реагувати на звернення.

 

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.