Про це повідомив сьогодні під час онлайн-брифінгу міський голова Віталій Кличко, передає «Інтерфакс».

Віталій Кличко закликав представників правоохоронних органів долучитися до роботи з активістами та міською владою для оперативного реагування на звернення киян щодо можливого незаконного будівництва у столиці.

«Днями в мерії відбулося засідання комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс. У ньому взяли участь представники КМДА, активісти, а також – представники прокуратури та поліції міста Києва. І переконаний, нам потрібно активізувати роботу комісії з проблем незаконних забудов. Я цього тижня разом із поліцією був на одному з таких об’єктів – Ярославів Вал, історичний центр міста. Забудовник там зовсім втратив розум. І там, де за документами має бути аварійне зміцнення будинку, побудував нову будівлю – п’ять поверхів під землю2, – наголосив мер Києва під час онлайн-брифінгу.

За його словами, він звернувся до представників правоохоронних органів на постійній основі приєднатися до роботи з активістами, щоб разом оперативно реагувати на звернення киян щодо можливих незаконних забудов у столиці.

Водночас Кличко зазначив, що ще один забудовник – «Аркада» – продовжує ігнорувати інтереси інвесторів, які вклали кошти у будівництво житла. Так, за його словами, забудовник досі не подав на розгляд містобудівної ради скоригований проект житлового масиву «Патріотика на озерах», де буде передбачено будівництво соціальної інфраструктури – шкіл, садочків, лікарень.

«А на інших комплексах, де нічого не заважає закінчити будівництво, припинив роботи. І продовжує підбурювати людей, шантажуючи владу. Це неприпустимо! Забудовник зібрав з інвесторів загалом понад 13 млрд грн! І, я вважаю, правоохоронні органи мають з цим розібратися якнайшвидше!» – зазначив Кличко.

Своєю чергою, на офіційній сторінці АТ АКБ «Аркада» міститься повідомлення про масштабні обшуки, які було проведено 25 червня слідчими та оперативними підрозділами Національної поліції м.Києва в центральному офісі банку, а також в офісах підприємств, які перебувають з банком у ділових відносинах. На активи банку було накладено арешт, що загальмувало процес добудови об’єктів «Аркади». З боку банку це розцінюється як тиск.

«АТ АКБ «АРКАДА» й надалі активно докладатиме максимальних зусиль для завершення будівництва існуючих об’єктів. Для реалізації зазначених завдань банк діятиме виключно у правовому полі»,- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Асоціація «Коло українських будівельників» КУБ, яка має у своєму складі провідних учасників вітчизняного ринку первинного житлового будівництва, виступає за конструктивний діалог між міською владою й забудовниками, в якому враховуються інтереси обох сторін. Головна мета Асоціації: сприяти уникненню будь-яких конфліктів на ринку та забезпечити гармонійний розвиток територій, що забудовуються, а будівельним компаніям – стабільність їх роботи.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.