В КМДА провели робочу нараду, на якій представили перші етапи проекту Програми комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду.

Як повідомили в пресслужбі КМДА, перші два етапи проекту вже готові. В них визначено підґрунтя для пілотних проектів у даному напрямку. Вже проведено дослідно-аналітичну роботу, зокрема, аналіз нормативної бази для реалізації Програми та міжнародного досвіду, вибір оптимальних механізмів фінансування реконструкції та реалізації подібних інвестиційних проектів. Приділено також увагу правам та обов’язкам мешканців житла, що підлягатиме реконструкції, врегулюванню питань оформлення прав власності на нього.

Наступний етап передбачає інвентаризацію застарілого житла, що дозволить чітко визначити межі територій комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду. Наступними кроками стануть визначення характеристики кварталів у їх межах, планування черговості втілення проектів та затвердження способів здійснення реконструкції. Після цього проект Програми винесуть на розгляд Київської міської ради.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.