Державний концерн “Укроборонпром” планує створити оборонно-промисловий індустріальний парк на базі Київського бронетанкового заводу.

Як повідомляє прес-служба концерну “Укроборонпром”, це дозволить вивільнити гектари землі у центрі міста та ефективніше управляти надлишковим майном підприємств ОПК.

“Такий парк потрібен для того, щоби підприємства, які працюють на сектор національної безпеки та оборони, отримали сучасні приміщення та технології. Підприємства «Укроборонпрому» потребують негайної модернізації виробництва та оптимізації наявних активів. Це дозволить зробити продукцію підприємств Концерну конкурентоздатною на зовнішніх ринках, але передусім дуже якісною для потреб Збройних сил України”, – заявив генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.
В прес-службі зазначають, що індустріальний парк стане імпульсом для розвитку й інших підприємств оборонно-промислового комплексу, які працюють у столиці, а також дозволить оптимально розташувати виробничі цехи, лінії та обладнання, вивільнивши гектари площ в центрі міста.

Також заплановано створення нових виробничих кластерів навколо “якірних” підприємств. Адже підприємства, які перемістяться на нову локацію, зможуть спільно використовувати офісні та адміністративні будівлі, конструкторські бюро, лабораторії, виставкові майданчики, інші інноваційні та соціальні об’єкти.

Станом на сьогоднішній день підприємства «Укроборонпрому» володіють 1,85 млн кв. метрів надлишкового майна, яке не задіяне у виробництві, але вимагає постійних витрат на утримання.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.