За період тотального карантину київські забудовники недоотримали близько 4,5 млрд грн, разом з тим вже травень приніс радикальні зміни: кількість потенційних покупців у відділах продажу багатьох компаній виросла на 15-20%. Про це повідомляє ресурс МІНФІН з посиланням на   директора з маркетингу багатофункціонального житлового комплексу Polaris Home&Plaza Анжеліку Саакян.

Найбільша активізація навколо об’єктів бізнес-класу та ексклюзивних проектів. Найменша – у відділах продажу житла економ-класу.

За словами експерта, забудовники із запланованих до продажу на період з березня по травень не змогли реалізувати сумарно понад 4 тис. квартир. При цьому втрати чистого прибутку оцінюються в розмірі близько 1,3 – 1,4 млрд грн.

«Для 25% споруджуваних об’єктів, фінансування яких ведеться в основному за рахунок коштів покупців, непродані за час карантину квартири, і як наслідок –
недоотримані кошти для подальшого розвитку проекту, — можуть стати важко вирішуваною без сторонньої фінансової допомоги проблемою», — зазначила Саакян.

Експерт відмічає, що, залежно від формату житла, за останні 2-3 тижні рівень продажів на первинному ринку Києва, у порівнянні з березнем-початком травня, дещо зріс.

Так в об’єктах економ-класу кількість проданих квартир збільшилася в середньому на 2%, в будинках бізнес і преміум-класу зростання продажів зафіксоване на позначці близько 4%, а в об’єктах нових форматів – трохи більше 6%.

Також у другій половині травня, порівняно з квітнем, кількість звернень у відділи продажів збільшилася в середньому на 15-20%, що свідчить про значну активізацію покупців.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.