У 3-му кварталі 2020 року, незважаючи на пандемію, ціни на житлову нерухомість підвищилися в 43 з 55 країн, представлених в дослідженні порталу Global Property Guide.

Особливо це стосується Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Канади і США.

Що сталося?

Аналітики відзначають, що в багатьох країнах стрімко зростає продаж нерухомості. Причому, новий попит часто приходиться на покупку об’єктів за межами великих міст. Цьому сприяють низькі процентні ставки.

Найдинамічніші

У 3-му кварталі 2020 року найбільше в річному численні виросли ціни на житло в Туреччині (+ 13,96%), В’єтнамі (зокрема у  Хошиміні (+ 13,83%), Новій Зеландії (+ 13,77%), Німеччини (+12 , 44%) та Словаччині (+ 10,1%).

Аутсайдери

Найзначніший спад цін на житлову нерухомість за відповідний період відзначений в Єгипті (-22,31%), Чорногорії (-21,99%), камбоджійському Пномпені (-7,88%),  пасуть задніх Дубаї в ОАЕ (-4,88%) і міста Саудівської Аравії ( -3,51%).

Ціни вказані з поправкою на інфляцію.

Що в Україні?

Разом з тим, на вітчизняному ринку нерухомості тенденції стримано оптимістичні. Тобто, ціни демонструють позитивну динаміку, але незначну: так, житло  у Києві подорожчало за аналогічний період всього на 1,89%.

У яких країнах світу найшвидше ростуть ціни на житлову нерухомість?

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.