Кабінет Міністрів України опублікував постанову про ліквідацію Державної інспекцію містобудування України, Державної сервісної служби містобудування України та утворення нового центральної органу виконавчої влади – Державної інспекції архітектури та містобудування України. 

Про це повідомили на сайті Кабміну. 

«Утворити Державну інспекцію архітектури та містобудування України як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду», – йдеться у постанові. 

Документ передбачає повну ліквідацію Державної інспекції містобудування та Державної сервісної служби містобудування. Постановою також було утворено Комісії з ліквідації відповідних органів. Їх очолить перший заступник Голови ДІМ Сергій Прохоров та голова Держсервісбуд Наталія Дюжилова. Ліквідатори повинні  поінформувати уряд у тримісячний строк про результати проведеної роботи.

У документі також зазначається, що Державну інспекцію архітектури та містобудування буде розміщено за адресою: бульв. Лесі Українки, 26, у м. Києві.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.