На своєму засіданні, яке відбулося  поточного тижня,  Уряд схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», розроблений Мінрегіоном. Про це повідомляє сайт міністерства.

Проєктом постанови врегульовуються, зокрема, питання, пов’язані із запровадженням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Відтепер експертні організації зобов’язані вносити дані про себе та експертні звіти (з додатками про результати експертизи проєктів будівництва) до Реєстру будівельної діяльності. Укладання договорів між замовником та експертною організацією здійснюється через електронний кабінет.

Також вводяться терміни «позитивний» та «негативний» експертний звіт і це є принциповим: лише позитивний звіт може бути підставою для затвердження або схвалення проєктів будівництва.

Крім того, змінами передбачається можливість затвердження проєктів будівництва виконкомами сільських, селищних, міських рад щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн (у разі відсутності підприємств, установ та організацій, яким можливо делегувати функції замовника) та операторами системи передачі або газотранспортної системи незалежно від вартості проектів будівництва відповідно до вимог чинного законодавства.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.