В Департаменті містобудування та архітектури КМДА цьогоріч буде створено сервіс для обміну інформацією в електронному вигляді з інженерами-геодезистами.

Про це повідомили в Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Впровадження електронної системи, як стверджують в Департаменті, дозволить значно зменшити час підготовки вишукувань, що позитивно вплине на процес будівництва. Оскільки замовники зможуть швидше опрацьовувати дані, необхідні для розробки проекту майбутнього будинку, здійснювати спостереження за будівництвом або знімати об’єкти завершені будівництвом. Для КМДА запровадження кабінету геодезиста дозволить забезпечити швидке оновлення Єдиної цифрової топографічної основи.

Наразі законодавство встановлює необхідність надання топографо-геодезичних вишукувань як складової містобудівного кадастру. Однак ця процедура дуже тривала та нерідко виснажлива для спеціалістів, які здійснюють знімання для потреб громадян та забудовників. Весь процес отримання та здачі матеріалів може тривати близько місяця.

Натомість за допомогою електронного кабінету всі ці процедури можна буде здійснювати у режимі онлайн, користуючись електронним цифровим підписом чи Bank ID.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.