За результатами вересня будинки і квартири в США продавалися швидше, ніж в серпні,- така тенденція спостерігається вперше з 2016 року. На продаж об’єкта йшло 54 дня, що на три дні швидше, ніж в серпні, і майже на два тижні швидше, ніж у вересні минулого року, згідно з realtor.com. Ціна виросла до $ 350 000 у вересні, що на 11,1% більше, ніж в 2019, повідомляє Mansion Global, на який посилається ресурс Property Times  

Американський ринок житла зазвичай починає «засинати» в міру наближення навчального року. Уповільнення темпів зростання традиційно робить вересень оптимальним моментом для покупки сімейних будинків, оскільки конкуренція з боку інших покупців житла знижується, а продавці прагнуть укласти угоду до початку курортного сезону. Але в цьому році було не так— робота з дому і дистанційне навчання продовжували стимулювати продажі.

«Не по сезону високий купівельний попит в поєднанні з історично низькими запасами і сприятливими іпотечними ставками створюють ідеальне рух на ринку житла, – сказала головний економіст компанії realtor.com Даніель Хейл. – Це хороша новина для тих, хто намагається продати свій будинок, але, між тим, конкуренція серед покупців підскочила».

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.