Власник проекту готельного комплексу на Андріївському узвозі, 14-16 подав на узгодження до містобудівної ради КМДА коригування проекту з метою виконання вимог мера Киэва Выталыя Кличка і громадськості щодо зниження поверховості, пише propertytimes.

«Ми дякуємо меру за арбітраж в питаннях збереження архітектурної самобутності історичного центру Києва і чекаємо, що найближчим часом всі залучені сторони зосередяться на завершенні процесу узгодження оновленого проекту готелю зі зниженими технічно-економічними параметрами», – передав позицію компанії та інвесторів генеральний директор приватного підприємства«Маркон» Валерій Павлюк.

Нагадаємо, ПП «Маркон» здійснює будівництво готельно-ресторанного комплексу з підземним паркінгом на орендованій з 2006 року земельній ділянці за адресою Андріївський узвіз, 14-16 площею 19,85 соток. Активні інженерно-будівельні роботи на об’єкті були розпочаті у 2011 році з перенесення і заміни застарілих мереж і комунікацій. Зведення протизсувних споруд і дренажних систем проводили з початку 2016 року.

Практично синхронно виникла громадська ініціатива про дострокове розірвання договору оренди з компанією «Маркон» на підставі нібито порушень забудовником висотності фасаду в охоронній зоні.

На початку 2019 року компанія «Маркон» надала на розгляд містобудівної ради оновлений проект, що враховує як новий дизайн фасаду, так і більш компактну висотність об’єкта.

«Ми зробили крок в інтересах діалогу і сподіваємося, що мер столиці Кличко і оновлено Київрада підтримають бізнес в прагненні надати місту корисний об’єкт туристичної інфраструктури, здатний стати гідною прикрасою історичного Подолу, а не ще один кричущий довгобуд», – резюмував Павлюк.

«Маркон» офіційно заявляє, що в результаті швидкого узгодження з боку КМДА оновлених ТЕП, забудовник зробить всі необхідні кроки, щоб вже влітку 2021 року здати в експлуатацію новий статусний інфраструктурний об’єкт, органічно вписаний в ландшафт історичного центру.

Нагадаємо, шостий апеляційний адмінсуд скасував наказ Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю від 2018 року, яким було анульовано дозвіл на будівництво готелю на Андріївському узвозі, 14-16. Влада столиці не згодна з рішенням Київського апеляційного адмінсуду та обіцяла подати апеляцію.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.