Міністерство планує до кінця серпня запустити автоматичні е-послуги для об’єктів будівництва категорії наслідків СС1 на порталі «Дія», а для об’єктів СС2 і СС3 – у листопаді 2020 року, повідомляє DOM.RIA.com

Автоматичні e-послуги для будівельних об’єктів категорії наслідків СС1 на порталі «Дія» можуть запустити до кінця серпня, а для об’єктів СС2 і СС3 – у листопаді поточного року. Про це розповів перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб, інформує Інтерфакс-Україна .

Він зазначив, що зараз починається підключення управління містобудування та атестованих суб’єктів. Це повинно дозволити реалізувати модель ризиків з автоматичною перевіркою всіх представлених даних.

«Орієнтовно до кінця серпня ми маємо запустити послуги для об’єктів СС1 на порталі «Дія». Що стосується СС2 та СС3, то їх підключення орієнтовно буде в листопаді, можливо, у жовтні», – розповів Вискуб.

За його словами, для того щоб автоматизувати і зробити прозорим повний цикл будівництва по кожному об’єкту, потрібно об’єднати роботу за єдиними правилами і стандартами всіх суб’єктів у сфері будівництва.

«Загалом ми нарахували 62,5 тис. суб’єктів у цій системі, включаючи 2,9 тис. атестованих осіб, 23,7 тис. виконавців будівельних робіт, 5,3 тис. проектних організацій, 51 експертна організація тощо», – сказав Вискуб.

Він підкреслив, що в рамках поетапного введення Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, запуск якої відбувся 6 липня, в системі вже працює 225 користувачів, записано 9 887 документів.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.