Рух через Запорізький міст з Хортицького району облцентру на острів Хортиця обіцяють відкрити в середині грудня. Про це повідомив глава Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) Олександр Кубрак, передає budport.

“Запорізький міст – головний наш об’єкт. Ми, як і планували в цьому році, відкриємо проїзд через р. Старий Дніпро, з одного району міста Запоріжжя на острів Хортиця в середині грудня. Приблизно 15 грудня поїде транспорт уже повністю по новому мосту, за новими опор “, – сказав він під час презентації результатів роботи своєї команди за 2020 рік.
Глава “Укравтодору” додав, що паралельно ведуться також роботи на вантовому мосту.

“Все робиться виключно з українського металу, українська арматура, виготовлена ​​на українських підприємствах. Основні металеві конструкції виготовляються в Миколаєві, завод” Океан “, – додав Кубрак.

Нагадаємо, що два недобудованих запорізьких моста почали будувати ще в 2004 році, але роботи все час зупинялися. Черговий аврал почався в квітні 2020 року. Повністю роботи планують закінчити в 2024 році.

Запорізький міст – це магістраль безперервного руху протяжністю понад 9 км, що складається з шести транспортних розв’язок, в складі яких 27 штучних споруд, у тому числі два позакласних моста з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.