Кабінет міністрів України на своєму засіданні продовжив термін дії експериментального проекту по запуску першої черги Єдиної державної е-системи в сфері будівництва на чотири місяці — до 31 березня 2021 року, передає Інтерфакс- Україна.

«Вважаємо за необхідне продовжити експериментальний проект, визначивши термін, достатній для аналізу роботи першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва, виявлення помилок і їх виправлення. Рекомендуємо встановити термін завершення експериментального проекту до 31 березня 2021 року», — повідомив в ході засідання уряду міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

При цьому станом на листопад експериментальний проект можна вважати успішним, вважає перший заступник міністра Олексій Вискуб. Так, був запущений новий реєстр, в який внесено понад 30 тис. об’єктів і понад 60 тис. дозвільних документів. Близько 82% органів місцевого самоврядування вже працюють в новій системі, видали понад 8 тис. Будівельних паспортів і більше 3 тис. містобудівних умов.

Крім того, в жовтні були запущені електронні послуги для будівельних об’єктів категорії наслідків СС1, більше 1 тис. заявок вже виконано. «У грудні ми плануємо ввести можливість видачі в електронній формі дозволу на виконання будівельних робіт, а також сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації», — розповів Вискуб.

Як повідомлялося, раніше завершення експериментального проекту було заплановано на 30 листопада, а запуск порталу Єдиної державної е-системи в сфері будівництва — 1 грудня 2020 року.

Невірно вказано URL

Залишити відгук

Ваш email не буде оприлюднено.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.